Jak być modną w pracy?

Posted by selenamaj on Listopad 17, 2014 in Uncategorized |

Myślisz, że moda biurowa i aktualnie panujące trendy nie mają ze sobą nic wspólnego?

Otóż nic bardziej mylnego! Można by rzecz, że jesień, zima i wczesna wiosna to idealny czas na poeksperymentowanie w temacie mody biurowej! Przecież modnie, biurowo, elegancko i poważnie nie znaczy wcale nudno 😉

images (12)

Nie musisz ubierać się na biało czarno by wyglądać elegancko i odpowiednio. No chyba, że tego wymaga od Ciebie szef – wtedy już niestety nie masz wyboru i musisz dopasować się do firmowego dress code.

Tej jesieni jak i zimy bardzo popularne są wyraziste kolory. Do pracy jednak proponuję Ci pastelowe, nie rażące w oczy odcienie, które dodadzą Ci ciepła ale i będą pięknie prezentować Twoją sylwetkę.

pobrane (13)

Jeśli chodzi o mocniejsze kolory to możesz zainwestować w szalony kolor płaszcza – zdecydowanie ożywi on Twoją osobę i nie będzie wywoływał zbędnych ploteczek w pracy.

images (13)

Warto zainwestować w odcienie zieleni – butelkowej czy też khaki, granatu no i wszelkich pastelowych odcieni. Pamiętaj, że jeśli odpowiednio połączysz ze sobą kolory i poszczególne elementy odzieży to nawet wykorzystując krzykliwe kolory możesz stworzyć stonowaną stylizację.

images (14)

My kobiety, powinnyśmy czuć się pięknie i kobieco, w każdej sytuacji i w każdej chwili. Zrezygnuj więc w miarę możliwości z czarno-białych stylizacji na rzecz kolorowych, które równie dobrze zrobią właściwe wrażenie na Twoich Klientach biznesowych jak i na pracownikach.

Copyright © 2014-2018 Piękną i modną być All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.8.1 theme from BuyNowShop.com.