Jaką sukienkę wybrać?

Posted by selenamaj on Grudzień 3, 2014 in Uncategorized |

Jakie sukienki powinny nosić panie z figurą gruszki, by te je wyszczupliły i ukryły wszelkie niedoskonałości?

images (5)

Wiesz? Ja też nie! Ale już wkrótce, dzięki informacjom poradnikowym ale też temu wpisowi każda z nas dowie się jak sobie poradzić w takiej sytuacji.

Może na początek kilka informacji o sylwetce gruszki. A więc jest to ten typ budowy ciała w którym środek ciężkości znajduje się poniżej pasa. Co to oznacza? Nic innego jak fakt, że masz szerokie biodra i wąskie ramiona. Ponadto kobiety o tej budowie mają szczupłe, smukłe szyje, drobne ramiona, mały biust i piękną kształtną talię.

images (6)

Przede wszystkim powinnaś wybierać sukienki, które jeśli już mają mieć jakieś elementy ozdobne to tylko na górze. Wszelkie detale i duże elementy powinny znajdować się w górnej partii ciała natomiast dolna część powinna stawiać na minimalizm.

images (7)

Twoim autem jest wąska talia. To ją musisz wyeksponować a wiec jak już się domyślasz warto wybrać te, które będą zwężone w talii ale lekko rozkloszowane u dołu, opadające na biodra i uda.

Możesz wybierać również sukienki a bardziej długie suknie do kostek. Warto wybierać te dopasowane u góry, nawet gorsetowe a poszerzane u dołu – coś w stylu trapezu. Dzięki temu odwracasz uwagę od problematycznych miejsc jakimi są uda i biodra a podkreślasz piękną talię.

I jak – już wiesz co wybrać?

Copyright © 2014-2018 Piękną i modną być All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.8.1 theme from BuyNowShop.com.