Zalety Nordic Walking

Posted by selenamaj on Luty 12, 2015 in Uncategorized |

nordic walking     

Nordic Walking staje się w Polsce coraz bardziej popularny. Wiele osób traktuje „chodzenie z kijkami” nie tylko jako trening, ale także jako sposób spędzania wolnego czasu oraz relaksu na świeżym powietrzu. Jest to dziedzina aktywności fizycznej, która wpływa doskonale na nasze samopoczucie oraz cały organizm.

Nordic Walking – idealne lekarstwo na kłopoty ze stawami

Cierpisz na bóle stawów? Lekarstwa nie pomagają? „Chodzenie z kijkami” rozrusza stawy, a także sprawi, że pozbędziesz się bólu. Podczas tego typu chodu pracują także różne partie mięśni, które podczas normalnego spaceru nie są tak motywowane do pracy.

nw2
Systematyczny spacer – doskonałe dotlenienie całego organizmu

Nawet krótki, ale regularny spacer z kijkami doskonale dotlenia mózg oraz wpływa dobrze na nasz cały organizm. Równy marsz poprawia krążenie we krwi, reguluje oddech. Po ciężkiej, wytężonej pracy – szczególnie przed ekranem komputera spacer z kijkami wpływa pozytywnie na naszą kondycje fizyczną. Jeśli spacerujemy przy okazji z kimś bliskim poprawiamy nasze samopoczucie oraz nastrój. Wspólny trening poprawia nasze relacje międzyludzkie.

Copyright © 2014-2018 Piękną i modną być All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.8.1 theme from BuyNowShop.com.