Komunia dziecka – jak się ubrać?

Posted by selenamaj on Kwiecień 29, 2015 in Uncategorized |

komunia

Jesteśmy obecnie w okresie komunijnym. Z pewnością niektórzy z Was wybierają na uroczystości komunijne do kogoś z rodziny lub znajomych. Jak się odpowiednio przygotować? Co na siebie włożyć? 
Bez względu na to czy jesteśmy dla dziecka kimś bliskim z rodziny czy znajomym wybierając się na tego typu uroczystość najważniejsza jest przede wszystkim schludność oraz elegancja. Ze względu na religijny charakter uroczystości warto dostosować się do ogólnego tzw. dress codutego typu wydarzeń.

komunia 2

Doskonałym wyborem będzie skromna sukienka bez ( bez dużego dekoltu), za kolano. Do tego możemy wybrać garsonkę w odpowiednim kolorze oraz buty na niewielkim obcasie. W kwestii koloru tutaj warto zachować pewnego rodzaju rozwagę i ostrożność. Oczywiście, możemy połączyć kolory na zasadzie kontrastu – powinny być to jednak kolory stonowane (odcienie beżu, brązu, szarości).Kolor torebki również dobrze jest dopasować do koloru sukienki oraz obuwia. Unikajmy barw bardzo jaskrawych i wyrazistych.

Na uroczystości komunijnej musimy wyglądać przede wszystkim elegancko i schludnie. To dziecko jest w tym dniu przecież najważniejsze.

Copyright © 2014-2018 Piękną i modną być All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.8.1 theme from BuyNowShop.com.