Modowe stylizacje – jakie błędy popełniamy?

Posted by selenamaj on Maj 12, 2015 in Uncategorized |

ciuchy

Coraz więcej osób interesuje się modą i modowymi trendami. Zdajemy sobie sprawę, że to jak wyglądamy ma wpływ na nasz nastrój i samopoczucie. Ma także duży wpływ na to jak jesteśmy postrzegani przez swoich bliskich i społeczeństwo. Ubiór – styl jaki preferujemy, wybór barw i kolorów powinien wyrażać nasz charakter  i naszą indywidualną osobowość. Często jednak wybierając ubrania wpadamy w tzw. „modową pułapkę”. Obawiamy się modowych eksperymentów -oryginalnych, odważnych, niespotykanych fasonów i krojów. Popełniamy przez to mnóstwo błędów. Dziś  pozwolę sobie przedstawić najczęstsze z nich.

czarny 2

 

Kolor biały – nie tylko na wiosnę i lato

 W czasie wakacyjnym , w okresie urlopu jesteśmy weseli i radośni. Jasne kolory ubrań poprawiają nam nastrój i samopoczucie. Często kolor biały nosimy tylko w ciepłych miesiącach. Jest to błąd. Kolor biały doskonale pasuje do innych odcieni. Jesienią i zimą może się prezentować również wyśmienicie.

handbag333

 Przymierzaj ubrania , a znajdziesz idealny model

Często kupujemy ubrania w jednym rozmiarze – nie przymierzając ich. Prawda jest taka, że rozmiar rozmiarowi nierówny. Warto zawsze przymierzać nowe ubranie znalezione w sklepie.

czarny4

Poziome pasy też mogą być modne

Obawiamy się bardzo kreacji w pasy – szczególnie poziome. W koszuli, marynarce lub w spodniach w pasy możemy wyglądać naprawdę fajnie. Warto zaryzykować.

handbag

Wyraziste kolory też mogą być twarzowe

Obawiasz się wyrazistych kolorów? Unikasz czerwieni i różu? Niepotrzebnie! Również czerwony może świetnie do nas pasować. Warto spróbować i sprawdzić jak będziemy się czuć w mocnych , intensywnych kolorach.

Copyright © 2014-2018 Piękną i modną być All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.8.1 theme from BuyNowShop.com.